U10 – Přátelský zápas proti Bernolákovu

Na vědomí všem:

dnes Spoje U10 přivítali na Hviezdne v přípravném zápase U10 Bernolákovo ⚽ Po našem plachém výkonu a několika zbytečných chybách první poločas vyhráli kluci z Bernolákovo, ale byl to jen tzv. klid před bouří 😱😱 do druhého poločasu Spojáci namotivovaní trenérem Kubou vlítnuli a po super bojovném výkonu svého soupeře porazili 2:1 💪🏻💪🏻 další šance jsme pálili, ale nutno podotknout, že nás držel i fantastický výkon brankáře Ondry 👍🏻 Morálními vítězi zápasu se Spojáci stali v penaltovém rozstřelu, který dopadl v naš prospěch 👍🏻🏆🇸🇰 Velká pochvala všem za výkon v druhém poločase 👍🏻👍🏻👍🏻 Děkuji chlapcům za reprezentaci klubu, bojovný výkon 💪🏻 Rodičům děkujeme za účast a fandění #spojefcmaister# 🇸🇰🏆👍🏻 #kdodalsi#